Villas Santa Cecilia Villa Geegee En Yelapa
| Wi-Fi | Basen Basen zewnętrzny | Prywatna plaża Plaża |
| Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
2-pokojowy Villas Santa Cecilia Villa Geegee En Yelapa oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Playa Isabel, położonych w 250 metrach. Goście mogą korzystać z Wi-Fi zarówno w celach służbowych, jak i rekreacyjnych.
Yelapa Beach znajduje się prawie 10 min autem od apartamentu, natomiast Pizota Beach jest w około 4 km. Lo de Marcos leży w 40 min jazdy samochodem. Popularne atrakcje w pobliżu Villas Santa Cecilia Villa Geegee En Yelapa to Cascada de Yalapa w odległości 15 min spacerem.
Apartament dysponuje miejscem do pobytu dziennego i w pełni wyposażoną kuchnią, a także ma widok na morze. Obiekt noclegowy oferuje prysznic.
Wraz z udogodnieniami do samodzielnego przygotowywania posiłków, takimi jak pełnowymiarową kuchnią, ten apartament zapewnia gościom jadalnię.
- Lokalne atrakcje
- Wodospady Yelapa448 km
- Yelapa Beach374 km
- Playa Isabel603 km
- Yelapa112 km
- Pizota Beach4451 km
- Playa Velapa402 km
- Cascada de Yalapa460 km
- Lotniska
- Lotnisko Lic. Gustavo Diaz Ordaz94 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Plaża
- Sprzęt do barbeque
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Villas Santa Cecilia Villa Geegee En Yelapa obejmuje kuchnię?
Tak, Villas Santa Cecilia Villa Geegee En Yelapa oferuje pełnowymiarową kuchnię. - ❓
Ilu gości pomieści Villas Santa Cecilia Villa Geegee En Yelapa?
W Villas Santa Cecilia Villa Geegee En Yelapa może zostać zakwaterowanych maksymalnie 6 gości. - ❓
Czy Villas Santa Cecilia Villa Geegee En Yelapa ma basen?
Villas Santa Cecilia Villa Geegee En Yelapa dysponuje zewnętrznym basenem.